• Strona Główna
  • Aktualności
  • Łukasz Piątek: Szybko straciliśmy bramkę, ale po tym poznaje się drużynę, że walczyła do końca
Data publikacji: 14.04.2022

Polonia Warszawa w zaległym spotkaniu 24. kolejki 3 Ligi zremisowała na wyjeździe ze Świtem 1:1. Przebieg tego meczu skomentowali trener Rafał Smalec i kapitan Czarnych Koszul Łukasz Piątek.

Rafał Smalec (trener Polonii Warszawa): Ten mecz można podzielić na dwie części. W pierwszej połowie zagraliśmy dość przeciętnie, bardzo źle weszliśmy i pozwoliliśmy przeciwnikowi stworzyć kilka groźnych sytuacji, a jedna z nich skończyła się straconą bramką. Z drugiej strony bardzo się cieszymy, że drużyna zareagowała na tyle prawidłowo, że po pewnych korektach w przerwie byliśmy w stanie przejąć inicjatywę na boisku i zbudować kilka akcji, a jedna z nich zakończyła się bramką wyrównującą. Szanujemy ten punkt, wierzmy, że będzie miał on ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku i dalej optymistycznie patrzymy do przodu.

Łukasz Piątek (kapitan Polonii Warszawa): Dosyć szybko straciliśmy bramkę, ale po tym poznaje się drużynę, że walczyła do końca i cieszymy się z tego, że udało się wywieźć punkt. Na pewno było to ciężkie boisko i jeszcze sporo drużyn straci w Nowym Dworze punkty i myślę, że z jednej strony jest niedosyt, ale ważne, że zdobyliśmy punkt.