GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

Wideo I Drużyna

Łukasz Piątek: Musimy nabrać więcej pewności siebie

Data publikacji: 17.10.2021

Przebieg sobotniego meczu z Bronią Radom skomentowali trenerzy drużyn – Rafał Smalec oraz Tomasz Jasik i kapitan naszej drużyny Łukasz Piątek.

Rafał Smalec (trener Polonii Warszawa): W telegraficznym skrócie. Przegraliśmy, ponieważ byliśmy słabsi, źle broniliśmy i strzelaliśmy.

Tomasz Jasik (trener Broni Radom): Dla takich meczów na poziomie 3 Ligi warto pracować. Mieliśmy trudny początek meczu, Polonia bardzo agresywnie na nas wyszła i było widać ogromną determinacje. Myślę, że te pierwsze dwadzieścia minut nas stłamsili i nie podjęliśmy rękawic na samym początku meczu. Po bramce wróciliśmy do meczu chociaż Polonia też mogła dużo wcześniej zakończyć to spotkanie, ponieważ miała dobre sytuacje. Z każdą kolejną minutą przejmowaliśmy jednak inicjatywę. Mieliśmy dużo sytuacji, udało się strzelić drugą bramkę i dotrwaliśmy do końca. Graliśmy cały czas w piłkę i chcieliśmy się przy niej utrzymywać.

Łukasz Piątek (kapitan Polonii Warszawa): Myślę, że w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji, żeby strzelić drugą bramkę. Może to spowodowałoby, że mielibyśmy pewniejszy wynik i wszystko układałoby się po naszej myśli. Musimy teraz poukładać to sobie w głowie. Pewność siebie jest bardzo ważna i teraz musimy jej nabrać, by przełamać jedno spotkanie. Wtedy zobaczymy, że możemy wrócić na ścieżkę zwycięstw.