I Drużyna

Kup bilet na mecz z Wisłą Płock!

Data publikacji: 05.03.2024

Bilety na mecz z Wisłą Płock są już dostępne w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnie w Czarna Koszula Sports Bar.

Spotkanie z drużyną Dariusza Żurawia zaplanowano na piątek, 15 marca na godzinę 18:00. Przed tym jednak Dumę Stolicy czeka wyjazdowy mecz z Motorem Lublin (09.03/15:00), który będziecie mogli obejrzeć w systemie PPV oraz w naszym sports barze Czarna Koszula.

Mecz #POLWPŁ

Bilety na mecz z Wisłą Płock możecie kupić online na stronie www.bilety.kspolonia.pl, stacjonarnie w Czarnej Koszuli oraz w dniu meczu w kasach stadionu.

OnlineTrybuna GłównaTrybuna KamiennaKasaTrybuna GłównaTrybuna Kamienna
Dzieci do lat 711Dzieci do lat 711
Ulgowy 2015Ulgowy3025
Normalny3530Normalny4540
VIP SILVER150VIP Silver160
VIP GOLD300VIP Gold300

Przypominamy, że na stadion przy #K6 możecie przyjść w większym gronie w ramach grup zorganizowanych. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów prosimy o kontakt mailowy na adres marketing@kspolonia.pl.

Twój pierwszy raz? Wchodzisz za darmo! Każdy kibic, który nie miał przyjemności gościć na naszym stadionie, może wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskim widowiskiem kompletnie za darmo. Szczegóły

Kupując bilet stacjonarnie w Czarnej Koszuli, warto również poświęcić chwilę i zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w której znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, czapki, bluzy i wiele innych polonijnych gadżetów. Więcej na stronie www.sklep.kspolonia.pl.

Zapraszamy wszystkich na #K6!