Kibice

Kup bilet na mecz z Hutnikiem Kraków i wspieraj Polonię w walce o awans!

Data publikacji: 28.03.2023

To nie Prima Aprilis. Już 1. kwietnia o 17. gramy z Hutnikiem Kraków i nie wyobrażamy sobie, żeby miało Cię zabraknąć na trybunach przy Konwiktorskiej.

W Puławach zrobiliśmy swoje. Mimo arcytrudnego terenu i silnego przeciwnika wygraliśmy z Wisłą 2:0 i zbliżyliśmy się do naszych marzeń. Do awansu!

Hutnik walczy o utrzymanie, wiosną prezentuje jednak wysoką dyspozycję. W czterech tegorocznych meczach drużyna z Krakowa dwa zremisowała, jedno wygrała oraz poniosła jedną porażkę. Nie będzie to łatwe spotkanie dla Czarnych Koszul, a stawką meczu może być fotel lidera eWinner 2 Ligi!

Jesteśmy blisko celu, więc nasi zawodnicy potrzebują Twojego wsparcia, bądź naszym 12 zawodnikiem i już dziś KUP BILET na sobotnie spotkanie z krakowską drużyną!

Każdy z nas ma misję do wypełnienia –> Waszą jest nie tylko przychodzenie na stadion i wspieranie piłkarzy, ale też namawianie swoich kumpli i kumpeli do zakochania się w Czarnych Koszulach. My wiemy, że do zakochania, podobnie jak do Fortuna 1. Ligi, jeden krok. I że musimy go zrobić jak najprędzej. Dlatego wprowadziliśmy dwie akcje: OTWARTY STADION (darmowe bilety dla nowych kibiców) oraz KUMPLE Z TRYBUNY (program lojalnościowy dla karnetowiczów, w ramach którego zbierają punkty za każdego nowego fana przyprowadzonego na stadion). BĄDŹ NASZYM AMBASADOREM I PROMUJ POLONIĘ WŚRÓD NOWYCH FANÓW!

Od początku rundy wiosennej na K6 wprowadziliśmy foodtrucki, do tego udało nam się sprawić, żeby piwo nareszcie można było pić normalnie na trybunie. Koniec z przegapianiem goli, bo musisz dokończyć kufelek! Jedno jest niezmienne – najlepsza kiełbaska z grilla po tej stronie kuli ziemskiej!

Bilety na mecz z Hutnikiem Kraków kupisz ONLINE oraz stacjonarnie: do czwartku w godzinach 9:30-19:30 w klubowym Sports Barze Czarna Koszula, w piątek między 17 a 19 w kasie oraz również w kasie w sobotę od 13 do 17:45. Rekomendujemy zakup online, dzięki któremu oszczędzasz 10 złotych na bilecie.