I Drużyna

Kup bilet na mecz Polonii z Lechem i zgarnij zniżkę w Czarnej Koszuli!

Data publikacji: 09.03.2023

Ruszyła sprzedaż biletów na najbliższy mecz domowy Polonii Warszawa, zaplanowany na niedzielę, 19 marca, godz. 16.30. Rywalem Czarnych Koszul będzie Lech II Poznań, a od teraz (poza klasyczną SPRZEDAŻĄ ONLINE) bilety można codziennie kupić w naszym sports barze Czarna Koszula, od 10 rano do 20. Każdy, kto zdecyduje się na tę formę zakupu, otrzyma 20% rabat na dowolny napój w Czarnej Koszuli! Kup swój bilet już dziś i zapewnij sobie miejsce na trybunach.

KUP BILET NA MECZ Z LECHEM II

Zróbmy razem kolejny krok w kierunku awansu do Fortuna 1. Ligi. Wasze wsparcie podczas domowego meczu z Lechem II Poznań będzie piłkarzom niezbędne! W pierwszym spotkaniu z tym rywalem zespół Rafała Smalca wygrał 3:1 po golach Michała Fidziukiewicza, Krystiana Pieczary i Mateusza Michalskiego. Było ono momentem przełomowym, który zakończył serię nienadzwyczajnych występów bez zwycięstwa i rozpoczął nasz zdecydowany marsz w górę tabeli. Mamy nadzieję, że również tym razem będziemy mogli cieszyć się z kompletu punktów, który da dodatkowy rozpęd zespołowi.

Drugi zespół Kolejorza to drużyna złożona głównie z utalentowanej młodzieży, wspierana jednak przez doświadczonego Szymona Pawłowskiego – byłego reprezentanta Polski. Wiosnę rozpoczęła od wygranej z Radunią Stężyca i porażki z Kotwicą Kołobrzeg. Zapowiada się interesujące wyzwanie!

Od teraz bilety i karnety na wszystkie spotkania Czarnych Koszul kupicie również codziennie w Czarnej Koszuli – naszym sports barze położonym na terenie stadionu. Dodatkowo, dla wszystkich którzy zdecydują się na tę formę zakupu, przewidzieliśmy 20% rabat w dniu zakupu biletu na dowolny napój zakupiony w lokalu. Chcemy, żeby dla tych, którzy kupują bilety stacjonarnie, zakup stał się przyjemnym rytuałem, miłą wizytą na stadionie ukochanego klubu.

Przypominamy, że również na to spotkanie obowiązują akcje promocyjne Otwarty Stadion oraz Kumple z Trybuny. Pierwsza to darmowe bilety dla wszystkich nowych kibiców (tych, którzy od 2020 roku nie byli przy Konwiktorskiej). Druga, to konkurs dla karnetowiczów, w ramach którego za każdego nowego kibica zaproszonego na K6 zbierają punkty, które będą mogli wymienić na atrakcyjne nagrody. Więcej informacji w linkach – wystarczy kliknąć wyżej na nazwę interesującego Cię programu. W sprzedaży wciąż są też karnety WIOSNA 2023, uprawniające do udziału w Kumplach z Trybuny

Cześć na K6!