I Drużyna

Kumple z Trybuny – nagrody za mecz z Chrobrym Głogów

Data publikacji: 06.03.2024

W niedzielne popołudnie drużyna Polonii Warszawa zremisowała przed własną publicznością z Chrobrym Głogów 1:1, a mecz ten przyciągnął na trybuny łącznie 2011 osób. Najwięcej punktów za to spotkanie w klasyfikacji „Kumple z Trybuny” zdobyła Pani Marzena W., która z dorobkiem 700 „oczek” okazała się bezkonkurencyjna. Drugie miejsce przypadło Panu Łukaszowi R. Z kolei podium uzupełnił Pan Robert P. Ze zwycięzcami w sprawie odbioru nagród skontaktujemy się drogą mailową.

W ramach nagrody za mecz z Chrobrym Głogów Pani Marzenie W. przysługuje miejsce w konkursie rzutów karnych, który odbędzie się w przerwie meczu z Wisłą Płock, piłka z autografami piłkarzy pierwszej drużyny oraz voucher o wartości 100 zł na usługę gastronomiczną (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu. Natomiast za zajęcie dwóch pozostałych miejsc na podium przysługuje voucher o wartości 50 zł na usługę gastronomiczna (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu oraz zestaw klubowych gadżetów o wartości do 50 złotych.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz zachęcamy do udziału w zabawie przy okazji kolejnych spotkań rozgrywanych przy Konwiktorskiej 6. Z klasyfikacją generalną akcji „Kumple z Trybuny” możecie zapoznać się TUTAJ.

Warto również przypomnieć, że od tej rundy każdy kibic Polonii (nie tylko KARNETOWICZ) zarejestrowany w naszym systemie może wygenerować dla swojego KUMPLA lub KUMPELI 🙂 darmowy bilet na mecz. Przypominamy ZASADY