Debiut Mariusza Pawlaka w roli trenera I zespołu Polonii Warszawa kończy się udaną delegacją do Głogowa. Polonia Warszawa inkasuje 3 punkty i wygrywa drugi mecz z rzędu. Bramki padały po trafieniu samobójczym gospodarzy oraz bramce Szymona Kobusińskiego. Zapraszamy na materiał wokół tego meczu.









