I Drużyna

Krystian Pieczara: W ostatnich meczach wyglądamy bardzo dobrze. Jesteśmy zdeterminowani i gramy na swoich warunkach

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Krystian Pieczara: W ostatnich meczach wyglądamy bardzo dobrze. Jesteśmy zdeterminowani i gramy na swoich warunkach
Data publikacji: 28.03.2022

Ostatni wygrany mecz Polonii Warszawa skomentowali trener Rafał Smalec oraz zawodnicy Krystian Pieczara i Marcin Kluska.

Rafał Smalec (trener Polonii Warszawa): Ta drużyna jest pełna determinacji i wie, co ma robić na boisku. Zawodnicy realizują nasze założenia i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Najważniejsze jest zwycięstwo, dobra gra zespołu i będziemy robić wszystko, by trwało to jak najdłużej. Skupiamy się na tym, aby wszyscy dołożyli cegiełkę, która ma stanowić dla nas jak największą radość. Do najbliższego meczu pucharowego podejdziemy z pełnym zaangażowaniem i chęcią wygrania.

Krystian Pieczara (zawodnik Polonii Warszawa): Wyniki zespołu są sprawą pierwszorzędną, a kto strzelił te bramki nie jest już tak istotne. Wiem, że cała społeczność polonijna i wszyscy związani z naszym klubem liczą na bramki napastników. Cieszę się, że byłem w tym miejscu, w którym powinienem w każdej sytuacji, ale to zasługa całego zespołu, bo to dzięki podaniom chłopaków i dobrej grze była możliwość strzelania. Myślę, że w ostatnich spotkaniach wyglądamy bardzo dobrze, jesteśmy zdeterminowani i gramy na swoich warunkach. To nie jest przypadek, że w kolejnym meczu jesteśmy tak dobrze dysponowani – pod względem fizycznym i mentalnym zaczynamy spełniać pokładane w nas nadzieje.

Marcin Kluska (zawodnik Polonii Warszawa): To bardzo cieszy, że gramy kolejny mecz na zero z tyłu. Mam wrażenie, że od początku rundy nasi rywale nie potrafią nam tak bardzo zagrozić, więc widać, że bardzo dobrze gramy w obronie, nad czym skupialiśmy się podczas zimowych przygotowań. Bardzo to cieszy, że Krystian strzelił trzy bramki. To bardzo ważne, abyśmy wygrywali i z meczu na mecz poprawiali naszą formę.

Zapraszamy na Polonia TV!