Cofnij

Konferencja prasowa po meczu Polonia Warszawa – Chrobry Głogów

Wideo

3 III 2024

Konferencja prasowa po meczu Polonia Warszawa – Chrobry Głogów

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po meczu 22. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Polonia Warszawa zmierzyła się z Chrobrym Głogów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Głos po meczu zabrali trener Piotr Plewnia (Chrobry Głogów) oraz Rafal Smalec (Polonia Warszawa)