Polonia Warszawa pokonała na wyjeździe Miedź Legnica 3:2 w meczu 22. kolejki Betclic 1. Ligi. Spotkanie, w którym dwukrotnie udało nam się wyrównać, a w ostatnich minutach przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, podsumowali trenerzy obu zespołów – Mariusz Pawlak i Ireneusz Mamrot.









