I Drużyna

Kolejni zawodnicy opuszczą Dumę Stolicy

Data publikacji: 08.06.2024

Zespół Dumy Stolicy z końcem miesiąca opuści kolejnych pięciu zawodników. Są wśród nich Dariusz Pawłowski, Vladyslav Okhronchuk, Krzysztof Bąkowski, którzy wracają do swoich Klubów po upływie okresu wypożyczenia, oraz Filip Arak i Junior Radziński, których kontrakty nie zostaną przedłużone.

Dariusz Pawłowski w zespole Czarnych Koszul wystąpił w 22 oficjalnych spotkaniach. O dwa mecze więcej zanotował Vladyslav Okhronchuk. Z kolei Krzysztof Bąkowski, który dołączył do Dumy Stolicy zimą, trzykrotnie stawał między słupkami w rundzie wiosennej.

Kolejnymi zawodnikami, dla których miniony sezon był ostatnim przy #K6, są Filip Arak, który w pierwszej lidze nie przebił się do wyjściowego składu, oraz Junior Radziński, jesienią grający w „dwójce”, a wiosną w trzecioligowych Orlętach Radzyń Podlaski w ramach wypożyczenia. Obaj zawodnicy pojawiali się jednak na boisku w barwach Polonii w niższych ligach.

Filip Arak – 8 meczów, 2 gole, 1 asysta.

Junior Radziński – 36 meczów, 6 bramek, 2 asysty.

Panowie, jeszcze raz dziękujemy za reprezentowanie barw najstarszego klubu stolicy! Życzymy powodzenia w dalszej karierze!