I Drużyna

Karnety na rundę wiosenną są już dostępne w sprzedaży!

Data publikacji: 09.01.2024

Od dziś (09.01) możecie kupować karnety na rundę wiosenną sezonu 2023/2024! Sprzedaż karnetów trwa online oraz stacjonarnie w naszym sports barze Czarna Koszula.

Karnet upoważnia do wejścia na osiem meczów rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi rozgrywanych na stadionie przy Konwiktorskiej 6. W ramach rundy rewanżowej zawodnicy Rafała Smalca podejmą przed własną publicznością Arkę Gdynia, Chrobrego Głogów, Resovię, Wisłę Płock, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice, Górnika Łęczna i Odrę Opole.

SEKTOR/RODZAJ KARNETUKARNET NORMALNYKARNET ULGOWY
VIP GOLD (Sektor B1 i B2)1600
VIP SILVER (Sektor B1 i B2)1000
Trybuna Głowna (Sektory A i C)240150
Trybuna Kamienna200100

Karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat, emerytom i rencistom, kobietom oraz osobom z niepełnosprawnościami. Z kolei koszt karnetu dla dzieci do 7. roku życia wynosi symboliczną złotówkę!   

Karnety są do nabycia online oraz stacjonarnie w Czarnej Koszuli. Pracownicy naszego sports baru czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:30. Płatność kartą lub gotówką.

Należy również pamiętać, że do karnetów zakupionych stacjonarnie doliczana jest dodatkowa opłata wydruku w wysokości 10 złotych.

Dlaczego warto kupić karnet i przyjść na mecz Dumy Stolicy?

Przede wszystkim dla wyjątkowej atmosfery panującej na trybunach oraz na terenie stadionu, przed, w trakcie oraz po zakończeniu spotkania. Doping, zaangażowanie oraz otwartość to cechy charakteryzujące naszych kibiców. Zasmakuj w polonijnej atmosferze i przekonaj się, że jesteśmy #CzarniKulturalni.

Lokalizacja stadionu w pobliżu znanych i cenionych przez mieszkańców Warszawy miejsc rozrywki. Po zakończonym spotkaniu kibice, spragnieni kolejnych wrażeń, mogą udać się na Starówkę lub odwiedzić pobliskie Bulwary Wiślane i kontynuować wspólną zabawę z rodziną bądź przyjaciółmi.

Bogata oferta gastronomiczna wsparta przez foodtrucki sprawia, że każdy kibic, niezależnie od swoich gustów i upodobań smakowych, znajdzie coś dla siebie.

Kup karnet i zapewnij sobie miejsce w naszym wspólnym domu przy #K6! Na wiosnę będziemy potrzebowali Waszego wsparcia! Razem tworzymy jedną drużynę!