I Drużyna

Jan Majsterek wzmacnia drużynę Czarnych Koszul!

Data publikacji: 27.06.2022

Trzecim zawodnikiem, który wzmocni naszą drużynę od lipca jest Jan Majsterek. 22-latek grający na pozycji środkowego obrońcy przez ostatnie dwa lata występował w Jagiellonii Białystok. W minionym sezonie zagrał w 26 meczach 3. Ligi, w których zanotował 2320 minut i zdobył 5 bramek.

– Nie musiałam długo zastanawiać się nad podpisaniem kontraktu z Polonią Warszawa. Spotkałem się w Białymstoku z dyrektorem sportowym Piotrem Kosiorowskim, który przedstawił mi plan Klubu oraz to jak widzi moją rolę w zespole, co tylko jeszcze bardziej mnie przekonało do przyjścia tutaj. Chciałem zrobić ten krok do przodu i cieszę się, że od nowego sezonu rozpocznę swoją przygodę na K6 – mówi nasz nowy zawodnik.

Jan Majsterek jest wychowankiem Gromu Trojanów, a później swoją karierę kontynuował w m.in. Mazowszu Miętne czy Escoli Varsovia.

– Chcę pomóc drużynie w zdobywaniu trzech punktów w każdym kolejnym meczu, by osiągnąć jak najwyższe miejsce w lidze. Kiedy grałem tutaj na stadionie jako zawodnik przeciwnej drużyny doping kibiców dla gospodarzy był niesamowity. Czuć było, że to wsparcie niesie drużynę i cieszę się, że teraz mogę być jej częścią – dodaje na koniec.

Umowa z zawodnikiem będzie obowiązywała przez dwa lata.

Witamy w zespole!