Cofnij

Jakub Piątek: Dobrze się tutaj czuję

Jakub Piątek: Dobrze się tutaj czuję

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Kubą Piątkiem zaraz po podpisaniu nowego kontraktu z naszym Klubem do czerwca 2025 roku. – Mogę się kolejny rok rozwijać w Polonii. Jest to Klub do tego przystosowany. Dobrze się tutaj czuję – przyznał zawodnik z numerem “6”.