I Drużyna

Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Rzeszów

Data publikacji: 01.12.2023

Już o godzinie 18:00 zagramy przy #K6 ze Stalą Rzeszów w spotkaniu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

Impreza została zgłoszona na 3000 osób. Zainteresowanie meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy K6 i z wysokości trybun obejrzysz hitowe spotkanie tej serii gier z udziałem piłkarzy Czarnych Koszul.

Bilety na mecz ze Stalą możecie zakupić:

Online oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 15:00.

Otwarcie bram stadionu w piątek zaplanowano na godzinę 16:20. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach! Przy okazji meczu #POLSTA w hali sportowej przy #K6 odbędzie się kiermasz świąteczny połączony z zabawą mikołajkową. Wstęp w cenie biletu! Dzieci do 11. roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę!

W nowym sezonie zmienił się również dostęp do parkingów zlokalizowanych przy stadionie. Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

W przerwie meczu #POLSTA zaplanowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję w postaci konkursu rzutów karnych. Dla szczęśliwców czekają piłki, dostarczone przez Hummela, a więc głównego sponsora technicznego klubu, podpisane przez Łukasza Piątka, który również będzie wykopywał je w stronę Trybuny Głównej.

Cały czas możecie także przepisywać się z Trybuny Kamiennej na Trybunę Główną. Możecie to zrobić sami poprzez swoje konto w systemie biletowym na stronie bilety.kspolonia.pl. W trakcie meczu kibice nie będą mogli swobodnie poruszać się między trybunami, co może wykluczyć niektórych fanów z udziału w kiermaszu i zabawie mikołajkowej. Instrukcję krok po kroku znajdziecie TUTAJ. Jednocześnie informujemy, że Trybuna Kamienna pozostaje otwarta dla chętnych – na kiermasz będzie można wejść po zakończeniu meczu.

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami oraz punkty gastronomiczne. Naszą ofertę wzbogacą także food trucki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a to wszystko w akompaniamencie przyjaznej, polonijnej atmosfery.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły.

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły.

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.