Klub

Informacje organizacyjne przed meczem z Odrą Opole

Data publikacji: 19.05.2024

O godzinie 15:00 Duma Stolicy zagra przy Konwiktorskiej 6 z Odrą Opole w spotkaniu niezwykle ważnym, jeśli chodzi o układ ligowej tabeli. Trzy punkty zapewnią nam bowiem utrzymanie na pierwszoligowym poziomie! Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem, w tym atrakcje, które przewidzieliśmy dla Was przed i w przerwie meczu.

Zainteresowanie dzisiejszym meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy #K6 i z wysokości trybun obejrzysz mecz z Odrą Opole w 33. kolejce Fortuna 1. Ligi.

Bilety na mecz #POLODR możecie zakupić: Online oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 13:00.

Otwarcie bram stadionu zaplanowano na godzinę 13:00. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach! Równo o 13:00 startujemy także z polonijnym dniem dziecka, na którym nie zabraknie licznych atrakcji dla najmłodszych. Na dziedzińcu przy #K6 będą czekały na Was m.in. dmuchańce, trampoliny, basen z piłkami, czy malowanie twarzy. Nie zabraknie również stałych punktów w programie domowych meczów przy #K6, takich jak spotkanie z piłkarzem pierwszej drużyny, konkurs rzutów karnych czy maskotki Jaguarzycy Beaty.

Tradycyjnie warto odwiedzić również naszą strefę gastronomiczną, która wspierana przez food trucki, spełni oczekiwania niejednego smakosza! Właśnie u nas zjesz najlepszą kiełbasę stadionową w Warszawie, a kto wie, może i w całej Polsce!

Ważna informacja dla kibiców zmotoryzowanych! Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły.

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.