I Drużyna

Informacje organizacyjne przed meczem z Lechią Gdańsk

Data publikacji: 30.10.2023

Już jutro (31.10) o godzinie 18:00 zagramy przy #K6 z Lechią Gdańsk w zaległym spotkaniu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

Impreza została zgłoszona na 5000 osób. Zainteresowanie meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy K6 i z wysokości trybun obejrzysz hitowe spotkanie tej serii gier z udziałem piłkarzy Czarnych Koszul.

Bilety na jutrzejszy mecz z Lechią Gdańsk możecie zakupić:

Online, klikając w link https://bilety.kspolonia.pl oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 15:30.

Otwarcie bram stadionu we wtorek zaplanowano na godzinę 16:20. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach!

W nowym sezonie zmienił się również dostęp do parkingów zlokalizowanych przy stadionie. Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

Dzień meczowy przy K6 to nie tylko piłkarskie emocje. Na stadionie będą na Was czekały stoiska z klubowymi gadżetami oraz punkty gastronomiczne. Naszą ofertę wzbogacą także food trucki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a to wszystko w akompaniamencie przyjaznej, polonijnej atmosfery.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły  https://kspolonia.pl/otwarty-stadion

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły https://kspolonia.pl/kumple-z-trybuny

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link https://kspolonia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-meczow_Polonia-Warszawa.pdf

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.