I Drużyna Klub

Informacje organizacyjne przed meczem z Chrobrym Głogów

Data publikacji: 02.03.2024

Już jutro (03.03) o godzinie 15:00 zagramy przy Konwiktorskiej 6 z Chrobrym Głogów w meczu 22. kolejki Fortuna 1. Ligi. Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

Zainteresowanie niedzielnym meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy #K6 i z wysokości trybun obejrzysz mecz z Chrobrym Głogów.

Bilety na mecz #POLCHR możecie zakupić:

Online oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 13:00.

Otwarcie bram stadionu w niedzielę zaplanowano na godzinę 13:20. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach! Przy okazji meczu #POLCHR warto również odwiedzić naszą strefę gastronomiczną, która wspierana tradycyjnie przed food trucki, spełni oczekiwania niejednego smakosza! Najlepszą giętą spróbujesz na Polonii! Przyjdź i przekonaj się sam!

Podczas meczu warto odwiedzić również stoisko z klubowymi gadżetami, na którym znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, szaliki, czapki, polonijne akcesoria oraz… jedną z nowości jaką jest koszulka damska z napisem „Polonia Warszawa”, wprowadzona do naszej oferty z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Więcej informacji już niedługo na naszych social mediach (FB, Instagram, X). Koszulka damska będzie również dostępna w sprzedaży online oraz stacjonarnie w Czarnej Koszuli.

Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

W niedzielę wypatrujcie na stadionie przy #K6 maskotki Jaguarzycy Beaty, która umili Wam czas przed, w trakcie i po meczu.

W przerwie meczu #POLCHR zaplanowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję w postaci konkursu rzutów karnych. Dla szczęśliwców czekają piłki, dostarczone przez Hummela, a więc głównego sponsora technicznego klubu.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły.

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły.

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.