I Drużyna

Informacje organizacyjne przed meczem z Arką Gdynia.

Data publikacji: 17.02.2024

To już dziś! Po 72 dniach przerwy wracamy do gry o ligowe punkty. O 17:30 zagramy przy #K6 z Arką Gdynia, liderem Fortuna 1. Ligi. Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

Impreza została zgłoszona na 4500 osób. Zainteresowanie meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy #K6 i z wysokości trybun obejrzysz hitowe spotkanie tej serii gier z udziałem piłkarzy Czarnych Koszul.

Bilety na mecz z Arką możecie zakupić:

Online oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 15:00.

Otwarcie bram stadionu w piątek zaplanowano na godzinę 16:00. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach! Przy okazji meczu #POLARK warto również odwiedzić naszą strefę gastronomiczną, która w połączeniu w foodtruckami, spełni oczekiwania niejednego smakosza! Najlepszą giętą spróbujesz na Polonii! Przyjdź i sam się przekonaj!

Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

W przerwie meczu #POLARK zaplanowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję w postaci konkursu rzutów karnych. Dla szczęśliwców czekają piłki, dostarczone przez Hummela, a więc głównego sponsora technicznego klubu.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły.

Karnetowiczu, pamiętaj, że w ramach naszej inicjatywy „Kumple z Trybun” możesz sprezentować swoim znajomym darmowe wejściówki i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły.

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.