Klub

Harmonogram transmisji w Czarnej Koszuli [20-23.03]

Data publikacji: 19.03.2024

Mecz reprezentacji Polski z Estonią, spotkania kadr młodzieżowych, a także drugoligowa rywalizacja, to w tym tygodniu znajdziecie na ekranach telewizorów w Czarnej Koszuli. Stoliki możecie rezerwować telefonicznie pod numerem 504 522 799 lub mailowo na adres marketing@kspolonia.pl.

Harmonogram transmisji na ten tydzień otwiera mecz Stali Stalowa Wola z Wisłą Puławy w 24. kolejce drugiej ligi. Kolejne dwa dni stać będą pod znakiem piłki reprezentacyjnej. W czwartek o 17:30 reprezentacja Polski do lat 21 zagra na wyjeździe z rówieśnikami z Izraela, z kolei wieczorem, o 20:45, seniorska kadra powalczy w półfinale baraży z Estonią.

Dzień później o 17:45 Polska U20, z miejmy nadzieję Bartkiem Biedrzyckim w składzie, rozegra mecz kontrolny z Anglią. Trzymamy kciuki za „Biedronę” i jego kolejny występ z orzełkiem na piersi, który wspólnie możecie przeżywać w Czarnej Koszuli! Klamrę kompozycyjną stanowi mecz KKS-u Kalisz ze Stomilem Olsztyn, który zaplanowano na sobotę na godzinę 14:30.

Spędź miło czas w iście piłkarskiej atmosferze. W ofercie znajdziecie wyborny złocisty trunek w wielu wariantach oraz przekąski, które umilą Wam czas. Miejsca możecie rezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 504 522 799 lub mailowo na adres marketing@kspolonia.pl.