Klub

Harmonogram transmisji w Czarnej Koszuli [08-11.03]

Data publikacji: 07.03.2024

Na weekend 08-11 marca przygotowaliśmy dla Was w Czarnej Koszuli sześć transmisji z pierwszoligowych boisk. Głównym punktem programu będzie jednak wyjazdowe starcie Dumy Stolicy z Motorem Lublin, które zaplanowano na sobotę, 09 marca na godzinę 15:00. Spędź weekend przy Konwiktorskiej 6 w iście piłkarskiej atmosferze. Stoliki możecie rezerwować telefonicznie pod numerem 504 522 799 lub mailowo na adres marketing@kspolonia.pl.

Piłkarskie emocje w Czarnej Koszuli rozpoczynamy już w piątek od godziny 18:00 i transmisji meczu Znicza Pruszków z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Następnie na naszych ekranach zagości hit tej serii gier, w którym lider z Gdyni zagra przed własną publicznością z Wisłą Kraków.

W sobotę wszystkich kibiców Dumy Stolicy zapraszamy na godzinę 15:00. Wspólnie dopingujmy naszych piłkarzy w Lublinie. Po meczu Czarnych Koszul zachęcamy do pozostania w lokalu i kontynuowania wspólnej integracji podczas meczu Miedzi Legnica z GKS-em Tychy (17:30)

W niedzielę zapraszamy do naszego sports baru już na godzinę 12:40 i transmisję meczu Podbeskidzia z Lechią Gdańsk. Weekend kończymy poniedziałkowym spotkaniem Wisły Płock z Górnikiem Łęczna.

Spędź miło czas w iście piłkarskiej atmosferze. W ofercie znajdziecie wyborny złocisty trunek w wielu wariantach oraz przekąski, które umilą Wam czas. Miejsca możecie rezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 504 522 799 lub mailowo na adres marketing@kspolonia.pl.