Klub

Halloweenowy konkurs z Polonią!

Data publikacji: 31.10.2023

Zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji Halloween! Organizujemy dla Was dwa konkursy, w których do wygrania są zestawy oficjalnych gadżetów Polonii Warszawa oraz vouchery do wykorzystania na zakup biletów na mecze Czarnych Koszul. Nie rozdajemy cukierków, nie robimy psikusów, dajemy Wam możliwość w zamian za Waszą kreatywność wygrania fajnych rzeczy. 😊

KONKURS 1:

„W komentarzu pod tym postem na FB, Instagramie i X podziel się zdjęciem lub pracą plastyczną/ graficzną której motywem przewodnim będzie Polonia Warszawa oraz Halloween! Swoje zgłoszenia możecie również podsyłać na adres marketing@kspolonia.pl. Im bardziej kreatywnie tym lepiej!

Nagrody: Dla trzech najlepszych prac przygotowaliśmy zestaw gadżetów wraz z voucherami do wykorzystania na zakup biletów na mecze Czarnych Koszul. Nagrody będziecie mogli odebrać osobiście na murawie stadionu przy K6 w przerwie meczu z Termaliką!

Konkurs 2:

Opisz jaki największy dreszczyk emocji poczułaś/eś w trakcie swojej przygody kibicowania Polonii. Bramka z Legionovią w doliczonym czasie dająca awans do 2. Ligi? Zwycięstwo w Derbach Warszawy z Legią 3:0 przy Konwiktorskiej? Bolesny spadek do 3. Ligi w sezonie 16/17, a może awans na zaplecze Ekstraklasy po meczu z Olimpią? Jedno jest pewne, na Polonii nie znajdziecie nudy, w ostatnim czasie dreszczowce to nasza specjalność 😉 Swoje dreszczowce możecie opisać w komentarzach pod filmem na YT lub pod postem konkursowym na FB/Instagram/X.

Nagrody: Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 3 najbardziej kreatywne naszym zdaniem zgłoszenia. Dla pierwszych trzech miejsc przewidzieliśmy nagrody w postaci klubowych gadżetów wraz z voucherami do wykorzystania na zakup biletów na mecze Czarnych Koszul. Nagrody będziecie mogli odebrać osobiście na murawie stadionu przy K6 w przerwie meczu z Termaliką. Do dzieła!

Rozstrzygnięcie:
Zgłoszenia możecie podsyłać do 03.11, godziny 23:59, nazajutrz 04.11 o godzinie 12:00 ogłosimy zwycięzców.