Po golu Tomasa Bobceka w 8. minucie musieliśmy uznać wyższość Lechii Gdańsk 0:1. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć w wykonaniu Bartka Głowackiego.
Wszystkich korzystających i dystrybuujących zdjęcia, w różnych kanałach komunikacyjnych prosimy o wyraźne zaznaczenia źródła pochodzenia zdjęć, tj. źródło: www.kspolonia.pl wraz z aktywnym linkiem przekierowującym do Galerii zdjęć na stronie www.kspolonia.pl Dziękujemy.
FOT. BARTEK GŁOWACKI









