Klub

Ferie na stadionie Polonii – odwiedzili nas uczniowie Warszawskich Szkół

Data publikacji: 19.01.2024

W ramach akcji ZIMA W MIEŚĆIE zaprosiliśmy na nasz stadion w czasie ferii uczniów Warszawskich Szkół Podstawowych. Tylko w pierwszym tygodniu, który właśnie dobiega końca, nasz stadion odwiedziło ponad 250 dzieci. W ramach wycieczki uczniowie zwiedzili pomieszczenia klubowe, sale konferencyjną, szatnie zawodników, a także mieli okazję wyjść na murawę stadionu przy ulicy Konwiktorskiej 6 i zasiąść na ławkach rezerwowych.

Zwiedzanie z grupami rozpoczęliśmy od przedstawienia programu wycieczki oraz krótkiego wykładu o historii klubu. Następnie grupy miały okazję obserwować trwający na hali trening koszykarek SKK Polonia Warszawa. Następnie zwiedziliśmy salę konferencyjną, w której kontynuowaliśmy rozmowy o naszym klubie. Później przyszedł czas na zwiedzanie szatni. Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska klubowe stroje naszych zawodników. Porozmawialiśmy o roli kapitana w zespole, elementach stroju zawodowego piłkarza, a wszystko spuentowaliśmy wspólnym okrzykiem KTO WYGRA MECZ?! – POLONIA!

Na koniec zaprosiliśmy uczniów na naszą murawę skąd z poziomu ławki rezerwowych mogły zapoznać się z naszym obiektem. Na koniec udaliśmy się na trybuny gdzie wręczyliśmy wszystkim darmowe zaproszenia na nasze mecze. Na trybunach dzieci mogły usłyszeć z głośników fragment dopingu naszych kibiców, żeby lepiej poczuć atmosferę na naszych meczach.

W przyszłym tygodniu kontynuujemy akcje zwiedzania naszego stadionu. Mamy już pełny grafik jeżeli chodzi o grupy, które nas odwiedzą. Po zakończeniu ferii zapraszamy do zwiedzania naszego stadionu grupy zorganizowane. Zapraszamy przedstawicieli placówek oświatowych do kontaktu pod adresem marketing@kspolonia.pl

Serdecznie dziękujemy za tak miłe przyjęcie. Dzieci i wychowawcy zachwyceni,  wszystkim bardzo się podobało, wybierają się na mecz, do zobaczenia! – powiedzieli nam po jednej z wycieczek koordynatorzy ze Szkoły Podstawowej nr 258 w Warszawie.

Szkoły, które odwiedzą nas w ramach akcji zima w mieście:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej (Białołęka)

Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza (Białołęka)

Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego (Mokotów)

Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica (Wesoła)

Szkoła Podstawowa nr 128 im. Marii Sklodowskiej – Curie w Warszawie (Gocław)

Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora H. Dobrzańskiego „Hubala” (Targówek)

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki (Moktów)

Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie (Wola)

Szkoła Podstawowa nr 360 w Warszawie (Ursus)
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego (Praga Północ)