I Drużyna

Dwóch zawodników Polonii Warszawa w najlepszej jedenastce 8. kolejki

Data publikacji: 30.08.2022

Czarne Koszule w ostatnim ligowym spotkaniu wygrały na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 4:1 i awansowały na dziewiąte miejsce w tabeli. W najlepszej jedenastce tygodnika „Piłka Nożna” znalazło się dwóch zawodników Polonii Warszawa – Wojciech Fadecki i Łukasz Piątek.

Wojciech Fadecki w niedzielnym meczu dał prowadzenie naszej drużynie w 5. minucie spotkania, a w drugiej połowie podwyższył naszą przewagę, wykorzystując rzut karny. Wyróżnienie otrzymał także Łukasz Piątek, który zanotował bardzo dobry występ w meczu z Hutnikiem i asystował przy pierwszej bramce Wojtka Fadeckiego.

Najlepsza jedenastka 8. kolejki 2. Ligi tygodnia „Piłka Nożna”: Mielcarz (Śląsk II Wrocław) – Barnowski (Znicz Pruszków); Laskowski (Lech II Poznań), Fadecki (Polonia Warszawa), Proczek (Znicz Pruszków), Ali (GKS Jastrzębie), Piątek (Polonia Warszawa), Łysiak (Kotwica Kołobrzeg), Puton (Wisła Puławy), Stanclik (GKS Jastrzębie), Gordillo (KKS Kalisz)