I Drużyna

Czarne Koszule zagrają sparing z Łódzkim Klubem Sportowym

Data publikacji: 14.11.2023

W piątek o godzinie 13:00 Duma Stolicy rozegra w Łodzi mecz sparingowy z tamtejszym Łódzkim Klubem Sportowym, zajmującym obecnie ostatnie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

ŁKS w trwającym sezonie najwyższej klasy rozgrywkowej odniósł dwa zwycięstwa, zaliczył dwa remisy oraz poniósł jedenaście porażek i z dorobkiem zaledwie 8. punktów okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do bezpiecznej strefy „Rycerze Wiosny” tracą siedem „oczek”.

Kampanię ligową 2023/2024 drużyna rozpoczęła pod wodzą Kazimierza Moskala, który pełnił swoje obowiązki do 11 października br. Następnie drużynę przejął dobrze znany przy #K6 Piotr Stokowiec, pracujący z Dumą Stolicy jeszcze za czasów Ekstraklasy.

Oba zespoły po raz ostatni zagrały ze sobą w lipcu br. w ramach letniego obozu przygotowawczego. Wówczas w zamkniętym dla mediów i kibiców sparingu przegraliśmy w Warszawie z wyżej notowanym rywalem 2:6.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz zaobserwowania klubowych mediów społecznościowych, by być na bieżąco z najnowszymi informacji z życia klubu, w tym również ze zbliżającego się sparingu z Łódzkim Klubem Sportowym.