GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Czarne Koszule wygrywają sparingowo z Wisłą II Płock

Data publikacji: 12.02.2022

Podopieczni Rafała Smalca w czwartym meczu kontrolnym w ramach zimowych przygotowań do rundy rewanżowej zagrali na wyjeździe z Wisłą II Płock, która rywalizuje w IV lidze i jest liderem grupy mazowieckiej. Po pierwszej części spotkania Polonia Warszawa prowadziła w spotkaniu 2:0, po bramkach Marcina Kluski i Patryka Paczuk. Po zmianie stron i składzie naszej drużyny gospodarze zdobyli bramkę, ale ostatecznie sparing zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść podopiecznych Rafała Smalca.

W drużynie Czarnych Koszul mogliśmy oglądać naszych nowych zawodników, którzy niedawno podpisali umowy z naszym klubem – Filip Arak i Dariusz Krzysztofek.

Sobotni sparing został rozegrany w systemie dwa razy po sześćdziesiąt minut.

Za tydzień nasz zespół zagra kolejny sparing na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Wisła II Płock 1:2 (0:2) Polonia Warszawa

Bramka: Kluska 18′; Paczuk 40′

Polonia (I połowa): Krzysztofek – Mikołajewski, Kiczuk, Wełna, Wyszkowski, Pieńkowski, Koton, Marciniec, Kluska, Paczuk, Pieczara

Polonia (II połowa): Ziółko – Arak, Jarosz, Górski, Pazio, Niewiarowski – Keller, Piątek, Bartkiewicz, Parobczyk, Radziński