Klub

Czarna Koszula zmienia się dla Was! Nowości w funkcjonowaniu sports baru

Data publikacji: 10.03.2024

Odświeżone menu, dedykowana zakładka na stronie internetowej, interesujące transmisję, a w niedalekiej przyszłości również ogródek. To tylko część zmian, które zajdą w najbliższym czasie wokół funkcjonowania i promocji Czarnej Koszuli.

Do oferty gastronomicznej naszego sports baru wprowadzamy pozycje śniadaniowe oraz dania na ciepło, które będą dla Was serwowane przez cały tydzień. W odświeżonej wersji menu znajdziecie m.in. jajecznicę, tosty, pierogi w różnych wariantach oraz znaną w całej Polsce kiełbasę meczową! U nas znajdziecie najlepszą giętą w Warszawie! Przyjdź do Czarnej Koszuli lub na mecz i przekonaj się na własnej skórze! Niezmiennie w naszej ofercie znajdziecie także wyborny złocisty trunek w wielu wariantach, napoje (zimne, gorące, alkohole) oraz przekąski, które bez wątpienia umilą Wam czas podczas przeżywania sportowych emocji. Nowe menu będzie dostępne już od jutra (tj. 11.03).

Niedługo na naszej stronie www.kspolonia.pl znajdziecie również oddzielną zakładkę zatytułowaną „Sports Bar”, w której znajdziecie m.in. menu, oferty eventowe, harmonogram transmisji oraz galerię zdjęć, zarówno samego lokalu, jak i fotorelację z wydarzeń organizowanych w Czarnej Koszuli. Zachęcamy także do śledzenia i zaobserwowania profilu Czarnej Koszuli na Facebooku.

W okresie wiosennym oraz letnim sports bar będzie funkcjonował również w formie ogródka przed stadionem przy Konwiktorskiej 6. O dedykowanym menu, w którym znajdą się m.in. frytki, burgery, czy kiełbasa z grilla, będziemy informować na naszych social mediach.

Po więcej informacji lub w celu rezerwacji stolików prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 504 522 799 lub mailowy na adres marketing@kspolonia.pl.