I Drużyna

Bartosz Biedrzycki na dłużej w Polonii Warszawa!

Data publikacji: 13.03.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że klub skorzystał z opcji zawartej w kontrakcie Bartosza Biedrzyckiego, przedłużając z nim współpracę do czerwca 2025 roku.

Bartosz Biedrzycki do pierwszej drużyny Polonii Warszawa dołączył w lipcu 2022 roku z akademii MKS-u Polonii Warszawa. Do tej pory w zespole Czarnych Koszul Biedrona rozegrał 53 spotkania, w których strzelił jednego gola oraz zaliczył 5 asyst. Swoją grą wydatnie przyczynił się do awansu Polonii do pierwszej ligi, a dobrą i równą formę podtrzymał również na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Jego postawa na pierwszoligowych boiskach zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski U20, w której zadebiutował 8 września ubiegłego roku w meczu z Portugalią (4:0). Nasz zawodnik pojawił się na boisku w przerwie meczu, a niespełna 120 sekund później zaznaczył swoją obecność na murawie, notując asystę przy golu Tomasza Pieńko. Następnie 20-latek z Makowa Mazowieckiego rozegrał po 45. minut z Niemcami i Włochami oraz 90. minut z Czechami.

Bartek, dziękujemy za wszystko, co do tej pory zrobiłeś dla naszego zespołu oraz życzymy wielu udanych występów w przyszłości!

#Biedrzycki2025