I Drużyna

Bądźcie naszym 12. zawodnikiem na meczu z Kotwicą Kołobrzeg!

Data publikacji: 07.09.2022

Ostatnio cieszyliśmy się z pierwszego zwycięstwa na K6 i wierzymy, że podczas kolejnego domowego spotkania wywalczymy wygraną i komplet punktów zostanie u nas. W niedzielę 18 września o godzinie 18:30 Polonia Warszawa zmierzy się z aktualnym liderem tabeli – Kotwicą Kołobrzeg. Nasza drużyna potrzebuje Waszego głośnego wsparcia z trybun! Razem walczymy o zwycięstwo!

Bilety na to spotkanie są już dostępne w sprzedaży online. Zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych i stwórzmy wyjątkową atmosferę na K6! Już dziś zajmijcie swoje miejsce na trybunie:

KUP BILET

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek na mecz z Kotwicą Kołobrzeg – to nie tylko zagwarantuje Wam najlepsze miejsce na stadionie, ale także pozwoli nam na lepsze oszacowanie liczby dostępnych miejsc na stadionie, które musimy zgłaszać do Policji 5 dni przed spotkaniem.

Przypominamy! Jeśli posiadasz karnet na cały sezon, a nie będziesz mógł przyjść na mecz możesz zwolnić swoje miejsce na trybunie na to spotkanie. Jak to zrobić?

– Zaloguj się na swoje konto w naszym systemie biletowym – https://bilety.kspolonia.pl.

– W prawym górnym rogu po rozwinięciu menu użytkownika i wybierz zakładkę „Twoje dane” i wybierz swój karnet na ten sezon.

– Pod informacją o karnecie o dostępnych wydarzeniach anulujemy bilet na wybrany mecz.

– Usługa dostępna dla wszystkich posiadaczy karnetów niezależnie od wybranego rodzaju dostarczenia (bilety/ekarta).

– Zwolnienie miejsca jest darmowe.

Sprzedaż stacjonarna biletów i karnetów:

16.09 (piątek)- 17:00 – 19:00

18.09 (dzień meczowy) – 15:00 – 19:30

Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg, niedziela, 18.09, godz. 18:30

Widzimy się na K6!