Tabela

  •   Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
  • 1 Raków Częstochowa 34 71 20 11 3 64:29
  • 2 Odra Opole 34 71 21 8 5 69:34
  • 3 Puszcza Niepołomice 34 62 17 11 6 42:24
  • 4 Radomiak Radom 34 56 15 11 8 42:34
  • 5 Olimpia Elbląg 34 50 12 14 8 59:49
  • 6 Siarka Tarnobrzeg 33 47 13 9 11 51:49
  • 7 Błękitni Stargard 34 45 11 12 11 45:39
  • 8 GKS Bełchatów 34 42 13 6 15 37:39
  • 9 Legionovia Legionowo 33 42 11 9 13 50:49
  • 10 Stal Stalowa Wola 34 42 10 12 12 41:49
  • 11 ROW 1964 Rybnik 34 41 11 8 15 39:47
  • 12 Warta Poznań 34 41 10 11 13 40:53
  • 13 Rozwój Katowice 34 39 9 12 13 32:39
  • 14 Gryf Wejherowo 34 38 10 8 16 45:57
  • 15 Polonia Warszawa 34 35 7 14 13 40:45
  • 16 Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 39:52
  • 17 Olimpia Zambrów 34 33 8 9 17 37:55
  • 18 Polonia Bytom 34 22 8 6 20 25:54

Kolejka 1

  • 1. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Puszcza Niepołomice 29/07/2016, 19:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Radomiak Radom 30/07/2016, 17:00
  • 3. Warta Poznań 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 30/07/2016, 17:00
  • 4. GKS Bełchatów 2 - 0 Olimpia Zambrów 30/07/2016, 17:00
  • 5. Odra Opole 3 - 0 Stal Stalowa Wola 30/07/2016, 18:00
  • 6. Gryf Wejherowo 2 - 1 Błękitni Stargard 31/07/2016, 17:00
  • 7. Olimpia Elbląg 2 - 2 Raków Częstochowa 31/07/2016, 17:00
  • 8. Legionovia Legionowo 0 - 3 Rozwój Katowice 31/07/2016, 18:00
  • 9. Polonia Warszawa 0 - 3 Polonia Bytom 31/07/2016, 19:00

Kolejka 2

  • 1. Olimpia Zambrów 1 - 3 Gryf Wejherowo 04/08/2016, 17:30
  • 2. Raków Częstochowa 3 - 1 Warta Poznań 06/08/2016, 17:00
  • 3. Błękitni Stargard 1 - 1 Legionovia Legionowo 06/08/2016, 17:00
  • 4. Rozwój Katowice 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 06/08/2016, 17:00
  • 5. Puszcza Niepołomice 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 06/08/2016, 17:00
  • 6. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Radomiak Radom 06/08/2016, 17:00
  • 7. Polonia Bytom 0 - 0 Olimpia Elbląg 06/08/2016, 17:00
  • 8. Odra Opole 2 - 2 Polonia Warszawa 06/08/2016, 17:30
  • 9. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 GKS Bełchatów 06/08/2016, 20:00

Kolejka 3

  • 1. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Błękitni Stargard 12/08/2016, 19:00
  • 2. GKS Bełchatów 1 - 2 Raków Częstochowa 12/08/2016, 19:00
  • 3. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Rozwój Katowice 13/08/2016, 17:00
  • 4. Gryf Wejherowo 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 13/08/2016, 17:00
  • 5. Warta Poznań 0 - 1 Polonia Bytom 13/08/2016, 17:00
  • 6. Legionovia Legionowo 4 - 0 Olimpia Zambrów 13/08/2016, 17:30
  • 7. Polonia Warszawa 2 - 0 Stal Stalowa Wola 13/08/2016, 19:00
  • 8. Olimpia Elbląg 0 - 2 Odra Opole 14/08/2016, 15:00
  • 9. Radomiak Radom 0 - 1 Puszcza Niepołomice 14/08/2016, 18:00

Kolejka 4

  • 1. Olimpia Zambrów 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 19/08/2016, 17:00
  • 2. Polonia Bytom 2 - 0 GKS Bełchatów 19/08/2016, 18:00
  • 3. Polonia Warszawa 1 - 1 Olimpia Elbląg 19/08/2016, 19:00
  • 4. Odra Opole 4 - 1 Warta Poznań 20/08/2016, 17:00
  • 5. Raków Częstochowa 4 - 1 Gryf Wejherowo 20/08/2016, 17:00
  • 6. Błękitni Stargard 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 20/08/2016, 17:00
  • 7. Rozwój Katowice 1 - 1 Radomiak Radom 20/08/2016, 17:00
  • 8. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Puszcza Niepołomice 20/08/2016, 17:00
  • 9. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Legionovia Legionowo 20/08/2016, 20:00

Kolejka 5

  • 1. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Rozwój Katowice 24/08/2016, 17:00
  • 2. Olimpia Elbląg 1 - 1 Stal Stalowa Wola 24/08/2016, 17:00
  • 3. GKS Bełchatów 0 - 0 Odra Opole 24/08/2016, 17:00
  • 4. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Olimpia Zambrów 24/08/2016, 17:00
  • 5. Warta Poznań 1 - 0 Polonia Warszawa 24/08/2016, 17:30
  • 6. Legionovia Legionowo 0 - 0 Raków Częstochowa 24/08/2016, 17:30
  • 7. Radomiak Radom 2 - 1 Błękitni Stargard 24/08/2016, 18:00
  • 8. Gryf Wejherowo 4 - 0 Polonia Bytom 24/08/2016, 18:00
  • 9. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 24/08/2016, 20:00

Kolejka 6

  • 1. Raków Częstochowa 3 - 1 ROW 1964 Rybnik 27/08/2016, 16:00
  • 2. Polonia Bytom 0 - 4 Legionovia Legionowo 27/08/2016, 17:00
  • 3. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Rozwój Katowice 27/08/2016, 17:00
  • 4. Olimpia Zambrów 0 - 0 Radomiak Radom 27/08/2016, 17:00
  • 5. Odra Opole 2 - 1 Gryf Wejherowo 27/08/2016, 17:00
  • 6. Olimpia Elbląg 6 - 1 Warta Poznań 27/08/2016, 17:00
  • 7. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 27/08/2016, 20:00
  • 8. Błękitni Stargard 0 - 0 Puszcza Niepołomice 28/08/2016, 15:00
  • 9. Polonia Warszawa 2 - 1 GKS Bełchatów 28/08/2016, 19:00

Kolejka 7

  • 1. Radomiak Radom 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 02/09/2016, 18:00
  • 2. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Polonia Bytom 02/09/2016, 19:00
  • 3. Rozwój Katowice 0 - 1 Błękitni Stargard 03/09/2016, 15:00
  • 4. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Raków Częstochowa 03/09/2016, 16:00
  • 5. GKS Bełchatów 2 - 2 Olimpia Elbląg 03/09/2016, 17:00
  • 6. Warta Poznań 3 - 3 Stal Stalowa Wola 03/09/2016, 17:00
  • 7. Gryf Wejherowo 0 - 0 Polonia Warszawa 03/09/2016, 17:00
  • 8. Legionovia Legionowo 1 - 3 Odra Opole 04/09/2016, 17:00
  • 9. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Olimpia Zambrów 04/09/2016, 17:00

Kolejka 8

  • 1. Raków Częstochowa 3 - 0 Radomiak Radom 10/09/2016, 16:00
  • 2. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Błękitni Stargard 10/09/2016, 16:00
  • 3. Odra Opole 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 10/09/2016, 16:30
  • 4. Warta Poznań 1 - 1 GKS Bełchatów 10/09/2016, 17:00
  • 5. Olimpia Elbląg 0 - 0 Gryf Wejherowo 10/09/2016, 17:00
  • 6. Polonia Bytom 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg 10/09/2016, 17:00
  • 7. Olimpia Zambrów 3 - 2 Rozwój Katowice 10/09/2016, 17:00
  • 8. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Puszcza Niepołomice 10/09/2016, 18:00
  • 9. Polonia Warszawa 2 - 2 Legionovia Legionowo 10/09/2016, 19:00

Kolejka 9

  • 1. Polonia Warszawa 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 16/09/2016, 19:00
  • 2. Błękitni Stargard 0 - 0 Olimpia Zambrów 17/09/2016, 15:00
  • 3. Rozwój Katowice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17/09/2016, 15:00
  • 4. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Odra Opole 17/09/2016, 16:00
  • 5. Gryf Wejherowo 2 - 3 Warta Poznań 17/09/2016, 16:00
  • 6. GKS Bełchatów 5 - 1 Stal Stalowa Wola 17/09/2016, 16:00
  • 7. Legionovia Legionowo 2 - 2 Olimpia Elbląg 17/09/2016, 16:30
  • 8. Puszcza Niepołomice 0 - 2 Raków Częstochowa 17/09/2016, 17:00
  • 9. Radomiak Radom 1 - 0 Polonia Bytom 18/09/2016, 17:00

Kolejka 10

  • 1. Polonia Warszawa 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23/09/2016, 19:00
  • 2. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard 23/09/2016, 19:00
  • 3. GKS Bełchatów 2 - 3 Gryf Wejherowo 24/09/2016, 15:00
  • 4. Raków Częstochowa 3 - 0 Rozwój Katowice 24/09/2016, 16:00
  • 5. Polonia Bytom 1 - 2 Puszcza Niepołomice 24/09/2016, 16:00
  • 6. Odra Opole 0 - 0 Radomiak Radom 24/09/2016, 16:00
  • 7. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Olimpia Zambrów 24/09/2016, 16:00
  • 8. Warta Poznań 0 - 2 Legionovia Legionowo 24/09/2016, 16:00
  • 9. Olimpia Elbląg 3 - 2 ROW 1964 Rybnik 24/09/2016, 17:00

Kolejka 11

  • 1. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Warta Poznań 30/09/2016, 19:00
  • 2. Błękitni Stargard 2 - 2 Raków Częstochowa 01/10/2016, 13:00
  • 3. Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Olimpia Elbląg 01/10/2016, 15:00
  • 4. Rozwój Katowice 2 - 0 Polonia Bytom 01/10/2016, 15:00
  • 5. Gryf Wejherowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola 01/10/2016, 16:00
  • 6. Legionovia Legionowo 1 - 0 GKS Bełchatów 01/10/2016, 16:00
  • 7. Olimpia Zambrów 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 01/10/2016, 16:00
  • 8. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole 01/10/2016, 16:00
  • 9. Radomiak Radom 1 - 0 Polonia Warszawa 01/10/2016, 17:00

Kolejka 12

  • 1. Polonia Warszawa 0 - 0 Puszcza Niepołomice 07/10/2016, 19:00
  • 2. Stal Stalowa Wola 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 08/10/2016, 15:00
  • 3. Raków Częstochowa 1 - 1 Olimpia Zambrów 08/10/2016, 15:00
  • 4. Polonia Bytom 2 - 0 Błękitni Stargard 08/10/2016, 15:00
  • 5. GKS Bełchatów 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 08/10/2016, 15:00
  • 6. Odra Opole 2 - 0 Rozwój Katowice 08/10/2016, 15:30
  • 7. Gryf Wejherowo 2 - 1 Legionovia Legionowo 08/10/2016, 16:00
  • 8. Warta Poznań 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg 08/10/2016, 16:00
  • 9. Olimpia Elbląg 4 - 2 Radomiak Radom 08/10/2016, 16:00

Kolejka 13

  • 1. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Gryf Wejherowo 14/10/2016, 18:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 GKS Bełchatów 15/10/2016, 13:00
  • 3. Olimpia Zambrów 2 - 1 Polonia Bytom 15/10/2016, 15:00
  • 4. Błękitni Stargard 0 - 1 Odra Opole 15/10/2016, 15:00
  • 5. Rozwój Katowice 1 - 1 Polonia Warszawa 15/10/2016, 15:00
  • 6. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Olimpia Elbląg 15/10/2016, 15:00
  • 7. Legionovia Legionowo 1 - 0 Stal Stalowa Wola 15/10/2016, 15:30
  • 8. Radomiak Radom 3 - 2 Warta Poznań 15/10/2016, 17:00
  • 9. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Raków Częstochowa 15/10/2016, 18:00

Kolejka 14

  • 1. Polonia Bytom 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 21/10/2016, 19:00
  • 2. Polonia Warszawa 1 - 1 Błękitni Stargard 21/10/2016, 19:00
  • 3. Odra Opole 0 - 3 Olimpia Zambrów 22/10/2016, 14:00
  • 4. Legionovia Legionowo 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 22/10/2016, 15:00
  • 5. GKS Bełchatów 0 - 1 Radomiak Radom 22/10/2016, 15:00
  • 6. Warta Poznań 0 - 0 Puszcza Niepołomice 22/10/2016, 15:00
  • 7. Olimpia Elbląg 0 - 0 Rozwój Katowice 22/10/2016, 15:00
  • 8. Stal Stalowa Wola 0 - 3 Raków Częstochowa 22/10/2016, 15:00
  • 9. Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23/10/2016, 13:00

Kolejka 15

  • 1. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Stal Stalowa Wola 28/10/2016, 18:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Legionovia Legionowo 29/10/2016, 13:00
  • 3. Błękitni Stargard 4 - 0 Olimpia Elbląg 29/10/2016, 13:00
  • 4. Raków Częstochowa 1 - 0 Polonia Bytom 29/10/2016, 14:00
  • 5. Olimpia Zambrów 1 - 0 Polonia Warszawa 29/10/2016, 14:00
  • 6. Rozwój Katowice 2 - 0 Warta Poznań 29/10/2016, 15:00
  • 7. Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 Odra Opole 29/10/2016, 18:00
  • 8. Puszcza Niepołomice 2 - 0 GKS Bełchatów 30/10/2016, 13:00
  • 9. Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo 30/10/2016, 16:00

Kolejka 16

  • 1. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 04/11/2016, 18:00
  • 2. Olimpia Elbląg 2 - 0 Olimpia Zambrów 05/11/2016, 13:00
  • 3. Odra Opole 1 - 1 Raków Częstochowa 05/11/2016, 13:00
  • 4. Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom 05/11/2016, 13:30
  • 5. Warta Poznań 2 - 1 Błękitni Stargard 05/11/2016, 15:00
  • 6. GKS Bełchatów 1 - 0 Rozwój Katowice 05/11/2016, 15:00
  • 7. Polonia Warszawa 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 05/11/2016, 17:00
  • 8. Gryf Wejherowo 0 - 2 Puszcza Niepołomice 06/11/2016, 13:00
  • 9. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Polonia Bytom 06/11/2016, 14:00

Kolejka 17

  • 1. Puszcza Niepołomice 1 - 0 Legionovia Legionowo 12/11/2016, 13:00
  • 2. Rozwój Katowice 3 - 1 Gryf Wejherowo 12/11/2016, 13:00
  • 3. Błękitni Stargard 1 - 0 GKS Bełchatów 12/11/2016, 13:00
  • 4. Olimpia Zambrów 0 - 2 Warta Poznań 12/11/2016, 13:00
  • 5. Polonia Bytom 0 - 1 Odra Opole 12/11/2016, 15:00
  • 6. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Olimpia Elbląg 12/11/2016, 17:00
  • 7. Raków Częstochowa 3 - 1 Polonia Warszawa 13/11/2016, 13:00
  • 8. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Stal Stalowa Wola 13/11/2016, 13:00
  • 9. Radomiak Radom 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 13/11/2016, 17:30

Kolejka 18

  • 1. Radomiak Radom 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 18/11/2016, 18:00
  • 2. Rozwój Katowice 2 - 3 Legionovia Legionowo 19/11/2016, 13:00
  • 3. Błękitni Stargard 6 - 1 Gryf Wejherowo 19/11/2016, 13:00
  • 4. Olimpia Zambrów 0 - 0 GKS Bełchatów 19/11/2016, 13:00
  • 5. Raków Częstochowa 0 - 0 Olimpia Elbląg 19/11/2016, 13:00
  • 6. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Warta Poznań 19/11/2016, 17:00
  • 7. Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa 19/11/2016, 17:00
  • 8. Puszcza Niepołomice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 20/11/2016, 12:00
  • 9. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Odra Opole 20/11/2016, 13:00

Kolejka 19

  • 1. Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola 25/11/2016, 18:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Puszcza Niepołomice 26/11/2016, 12:00
  • 3. Olimpia Elbląg 5 - 1 Polonia Bytom 26/11/2016, 13:00
  • 4. Gryf Wejherowo 1 - 1 Olimpia Zambrów 26/11/2016, 13:00
  • 5. Legionovia Legionowo 1 - 1 Błękitni Stargard 26/11/2016, 13:00
  • 6. Warta Poznań 1 - 2 Raków Częstochowa 26/11/2016, 14:00
  • 7. GKS Bełchatów 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26/11/2016, 15:00
  • 8. Polonia Warszawa 3 - 4 Odra Opole 26/11/2016, 15:00
  • 9. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rozwój Katowice 26/11/2016, 16:00

Kolejka 20

  • 1. Polonia Bytom 1 - 2 Warta Poznań 03/03/2017, 19:00
  • 2. Błękitni Stargard 2 - 2 ROW 1964 Rybnik 04/03/2017, 13:00
  • 3. Olimpia Zambrów 1 - 5 Legionovia Legionowo 04/03/2017, 14:00
  • 4. Odra Opole 2 - 1 Olimpia Elbląg 04/03/2017, 14:00
  • 5. Rozwój Katowice 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 04/03/2017, 15:00
  • 6. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Gryf Wejherowo 04/03/2017, 17:00
  • 7. Raków Częstochowa 0 - 1 GKS Bełchatów 05/03/2017, 14:00
  • 8. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Radomiak Radom 05/03/2017, 14:00
  • 9. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Polonia Warszawa 05/03/2017, 14:00

Kolejka 21

  • 1. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Olimpia Zambrów 10/03/2017, 18:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Błękitni Stargard 11/03/2017, 14:00
  • 3. Warta Poznań 1 - 3 Odra Opole 11/03/2017, 14:00
  • 4. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Stal Stalowa Wola 11/03/2017, 14:00
  • 5. Olimpia Elbląg 2 - 1 Polonia Warszawa 11/03/2017, 14:00
  • 6. Gryf Wejherowo 2 - 1 Raków Częstochowa 11/03/2017, 15:00
  • 7. Legionovia Legionowo 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11/03/2017, 15:30
  • 8. Radomiak Radom 0 - 1 Rozwój Katowice 11/03/2017, 17:00
  • 9. GKS Bełchatów 0 - 1 Polonia Bytom 11/03/2017, 17:00

Kolejka 22

  • 1. ROW 1964 Rybnik 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 17/03/2017, 18:00
  • 2. Polonia Bytom 1 - 0 Gryf Wejherowo 17/03/2017, 19:00
  • 3. Błękitni Stargard 0 - 0 Radomiak Radom 18/03/2017, 13:00
  • 4. Rozwój Katowice 0 - 1 Puszcza Niepołomice 18/03/2017, 15:00
  • 5. Olimpia Zambrów 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 18/03/2017, 15:00
  • 6. Raków Częstochowa 5 - 1 Legionovia Legionowo 18/03/2017, 15:00
  • 7. Odra Opole 3 - 1 GKS Bełchatów 18/03/2017, 15:00
  • 8. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Olimpia Elbląg 18/03/2017, 15:00
  • 9. Polonia Warszawa 1 - 1 Warta Poznań 18/03/2017, 15:00

Kolejka 23

  • 1. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Raków Częstochowa 24/03/2017, 18:00
  • 2. Radomiak Radom 1 - 1 Olimpia Zambrów 24/03/2017, 18:00
  • 3. Warta Poznań 1 - 2 Olimpia Elbląg 25/03/2017, 14:00
  • 4. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Błękitni Stargard 25/03/2017, 15:00
  • 5. Rozwój Katowice 2 - 2 Stal Stalowa Wola 25/03/2017, 15:00
  • 6. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25/03/2017, 16:00
  • 7. Legionovia Legionowo 3 - 0 Polonia Bytom 25/03/2017, 16:00
  • 8. Gryf Wejherowo 1 - 0 Odra Opole 25/03/2017, 16:00
  • 9. GKS Bełchatów 2 - 1 Polonia Warszawa 25/03/2017, 17:00

Kolejka 24

  • 1. Polonia Bytom 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 31/03/2017, 19:00
  • 2. Błękitni Stargard 0 - 2 Rozwój Katowice 01/04/2017, 15:00
  • 3. Raków Częstochowa 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg 01/04/2017, 15:00
  • 4. Odra Opole 1 - 1 Legionovia Legionowo 01/04/2017, 15:00
  • 5. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Warta Poznań 01/04/2017, 15:00
  • 6. Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Bełchatów 01/04/2017, 16:00
  • 7. Olimpia Zambrów 1 - 2 Puszcza Niepołomice 01/04/2017, 16:00
  • 8. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Radomiak Radom 01/04/2017, 17:00
  • 9. Polonia Warszawa 1 - 3 Gryf Wejherowo 02/04/2017, 15:00

Kolejka 25

  • 1. Radomiak Radom 0 - 0 Raków Częstochowa 07/04/2017, 18:00
  • 2. ROW 1964 Rybnik 0 - 6 Odra Opole 07/04/2017, 19:00
  • 3. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Polonia Bytom 08/04/2017, 15:00
  • 4. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 08/04/2017, 15:00
  • 5. Błękitni Stargard 2 - 2 Stal Stalowa Wola 08/04/2017, 15:00
  • 6. Legionovia Legionowo 0 - 0 Polonia Warszawa 08/04/2017, 16:30
  • 7. Rozwój Katowice 1 - 0 Olimpia Zambrów 08/04/2017, 17:00
  • 8. Gryf Wejherowo 1 - 4 Olimpia Elbląg 08/04/2017, 17:00
  • 9. GKS Bełchatów 1 - 0 Warta Poznań 08/04/2017, 17:00

Kolejka 26

  • 1. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Rozwój Katowice 13/04/2017, 17:00
  • 2. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Polonia Warszawa 15/04/2017, 12:00
  • 3. Raków Częstochowa 2 - 1 Puszcza Niepołomice 15/04/2017, 12:00
  • 4. Olimpia Zambrów 1 - 2 Błękitni Stargard 15/04/2017, 14:00
  • 5. Warta Poznań 2 - 2 Gryf Wejherowo 15/04/2017, 15:00
  • 6. Odra Opole 4 - 3 Siarka Tarnobrzeg 15/04/2017, 15:00
  • 7. Olimpia Elbląg 4 - 3 Legionovia Legionowo 15/04/2017, 16:00
  • 8. Stal Stalowa Wola 0 - 0 GKS Bełchatów 15/04/2017, 16:00
  • 9. Polonia Bytom 0 - 3 Radomiak Radom 15/04/2017, 19:00

Kolejka 27

  • 1. Radomiak Radom 1 - 2 Odra Opole 21/04/2017, 18:00
  • 2. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Olimpia Elbląg 21/04/2017, 19:00
  • 3. Błękitni Stargard 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 22/04/2017, 15:00
  • 4. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Polonia Bytom 22/04/2017, 15:00
  • 5. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Polonia Warszawa 22/04/2017, 16:00
  • 6. Gryf Wejherowo 4 - 1 GKS Bełchatów 22/04/2017, 16:00
  • 7. Olimpia Zambrów 6 - 2 Stal Stalowa Wola 22/04/2017, 17:00
  • 8. Rozwój Katowice 1 - 1 Raków Częstochowa 22/04/2017, 17:00
  • 9. Legionovia Legionowo 1 - 2 Warta Poznań 22/04/2017, 17:00

Kolejka 28

  • 1. Polonia Bytom 1 - 1 Rozwój Katowice 28/04/2017, 19:00
  • 2. Polonia Warszawa 4 - 1 Radomiak Radom 28/04/2017, 19:00
  • 3. Raków Częstochowa 1 - 0 Błękitni Stargard 29/04/2017, 14:00
  • 4. Warta Poznań 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 29/04/2017, 16:00
  • 5. Odra Opole 1 - 1 Puszcza Niepołomice 29/04/2017, 16:30
  • 6. Olimpia Elbląg 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 29/04/2017, 17:00
  • 7. GKS Bełchatów 3 - 2 Legionovia Legionowo 29/04/2017, 17:00
  • 8. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Gryf Wejherowo 29/04/2017, 17:00
  • 9. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Olimpia Zambrów 29/04/2017, 17:00

Kolejka 29

  • 1. Puszcza Niepołomice 3 - 2 Polonia Warszawa 06/05/2017, 16:00
  • 2. Błękitni Stargard 1 - 0 Polonia Bytom 06/05/2017, 16:00
  • 3. Olimpia Zambrów 0 - 1 Raków Częstochowa 06/05/2017, 17:00
  • 4. Rozwój Katowice 0 - 5 Odra Opole 06/05/2017, 17:00
  • 5. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Stal Stalowa Wola 06/05/2017, 17:00
  • 6. Radomiak Radom 2 - 1 Olimpia Elbląg 06/05/2017, 17:00
  • 7. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Warta Poznań 06/05/2017, 17:00
  • 8. Legionovia Legionowo 2 - 1 Gryf Wejherowo 06/05/2017, 17:30
  • 9. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 GKS Bełchatów 06/05/2017, 19:00

Kolejka 30

  • 1. Polonia Bytom 1 - 1 Olimpia Zambrów 12/05/2017, 19:00
  • 2. Polonia Warszawa 1 - 1 Rozwój Katowice 12/05/2017, 19:00
  • 3. GKS Bełchatów 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 13/05/2017, 17:00
  • 4. Raków Częstochowa 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 13/05/2017, 17:00
  • 5. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Legionovia Legionowo 13/05/2017, 17:00
  • 6. Odra Opole 3 - 2 Błękitni Stargard 13/05/2017, 17:00
  • 7. Gryf Wejherowo 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 13/05/2017, 17:00
  • 8. Olimpia Elbląg 1 - 3 Puszcza Niepołomice 13/05/2017, 17:00
  • 9. Warta Poznań 1 - 1 Radomiak Radom 13/05/2017, 17:00

Kolejka 31

  • 1. Olimpia Zambrów 1 - 2 Odra Opole 17/05/2017, 16:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Gryf Wejherowo 17/05/2017, 17:00
  • 3. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Warta Poznań 17/05/2017, 17:00
  • 4. Rozwój Katowice 1 - 0 Olimpia Elbląg 17/05/2017, 17:00
  • 5. Raków Częstochowa 0 - 3 Stal Stalowa Wola 17/05/2017, 17:00
  • 6. Błękitni Stargard 0 - 2 Polonia Warszawa 17/05/2017, 17:00
  • 7. Radomiak Radom 4 - 1 GKS Bełchatów 17/05/2017, 18:30
  • 8. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Polonia Bytom 17/05/2017, 19:00
  • 9. ROW 1964 Rybnik 5 - 1 Legionovia Legionowo 17/05/2017, 19:00
  • 10. GKS Bełchatów 0 - 2 Błękitni Stargard 03/06/2017, 17:00

Kolejka 32

  • 1. Odra Opole 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 20/05/2017, 17:00
  • 2. Warta Poznań 0 - 0 Rozwój Katowice 20/05/2017, 17:00
  • 3. GKS Bełchatów 0 - 0 Puszcza Niepołomice 20/05/2017, 17:00
  • 4. Gryf Wejherowo 3 - 3 Radomiak Radom 20/05/2017, 17:00
  • 5. Stal Stalowa Wola 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 20/05/2017, 17:00
  • 6. Olimpia Elbląg 2 - 1 Błękitni Stargard 20/05/2017, 17:00
  • 7. Polonia Bytom 1 - 4 Raków Częstochowa 21/05/2017, 17:00
  • 8. Polonia Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów 21/05/2017, 19:00

Kolejka 33

  • 1. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Polonia Warszawa 27/05/2017, 15:00
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 ROW 1964 Rybnik 27/05/2017, 15:00
  • 3. Radomiak Radom 0 - 1 Legionovia Legionowo 27/05/2017, 15:00
  • 4. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Gryf Wejherowo 27/05/2017, 15:00
  • 5. Rozwój Katowice 0 - 2 GKS Bełchatów 27/05/2017, 15:00
  • 6. Błękitni Stargard 2 - 2 Warta Poznań 27/05/2017, 15:00
  • 7. Olimpia Zambrów 2 - 3 Olimpia Elbląg 27/05/2017, 15:00
  • 8. Raków Częstochowa 3 - 0 Odra Opole 27/05/2017, 15:00
  • 9. Polonia Bytom 1 - 1 Stal Stalowa Wola 27/05/2017, 15:00

Kolejka 34

  • 1. Olimpia Elbląg 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 03/06/2017, 17:00
  • 2. Warta Poznań 2 - 2 Olimpia Zambrów 03/06/2017, 17:00
  • 3. Gryf Wejherowo 0 - 1 Rozwój Katowice 03/06/2017, 17:00
  • 4. Legionovia Legionowo 1 - 2 Puszcza Niepołomice 03/06/2017, 17:00
  • 5. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Radomiak Radom 03/06/2017, 17:00
  • 6. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 03/06/2017, 17:00
  • 7. Polonia Warszawa 1 - 2 Raków Częstochowa 03/06/2017, 17:00
  • 8. Odra Opole 3 - 0 Polonia Bytom 03/06/2017, 17:00