PRZYPOMINAMY O MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETÓW I KARNETÓW POPRZEZ INTERNET.

 

Nie trać czasu na stanie w kolejce do kas biletowych, wydrukuj bilet w domu.

 

Na adres e-mail można dokonać zakupu maksymalnie 10 biletów (dla osób, które są już w bazie kibiców). W instrukcji zamieszczonej poniżej podany jest sposób nabycia biletów i karnetów. Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi, żeby kod kreskowy wydrukowany na bilecie był wyraźny (nierozmazany). Z biletem wydrukowanym w domu podchodzimy bezpośrednio do bramki i umieszczamy go w czytniku.

 

 

Internetowa sprzedaż biletów:

 

KUP BILET

 

logo dotpay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 

 

Instrukcja zakupu biletów przez Internet: instrukcja

Przy zakupie biletu dla dziecka w wieku 12-18 lat prosimy wybrać rodzaj biletu "Dziecko 12-18 lat (cena) Internet". Przy wyborze dla takiej osoby biletu "Ulgowy 10" lub "Ulgowy 20" system zasygnalizuje błąd ("Nieprawidłowy bilet/karnet!") i nie pozwoli na zakup biletu.

 

Regulamin sklepu internetowego spółki Polonia Warszawa S.A.

 

 

Szanowni Kibice,

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska kibiców klub Polonia Warszawa uruchomił elektroniczną sprzedaż biletów na mecze ligowe zespołu Czarnych Koszul rozgrywanych na obiekcie przy ulicy Konwiktorskiej.

 

 

Uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które były na meczach w poprzednim sezonie (od sierpnia 2015 r.) i zarejestrowały się w bazie kibiców, a które chciałyby kupić bilet przez Internet na mecze w nowym sezonie, o przesłanie na adres bilety@kspolonia.pl wiadomości zawierające podstawowe dane: imię, nazwisko, PESEL (lub nr dokumentu stwierdzającego tożsamość w przypadku braku PESEL) oraz aktualny adres e-mail, który będzie używany w procesie sprzedaży biletów przez Internet.

 

Prosimy również, aby wiadomości e-mail były napisane według poniższego wzoru:

 

Imię:

Nazwisko:

PESEL:

Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w oświadczeniu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia bazy danych kibiców/sympatyków Polonii Warszawa oraz na ich przekazywanie osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych.

 

Kupując bilet przez Internet akceptuję Regulamin sklepu internetowego spółki Polonia Warszawa S.A znajdujący się na stronie www.kspolonia.pl/pl/regulamin

Osoby, które jeszcze nie korzystały z internetowej sprzedaży, ale podawały adres e-mail na papierowym oświadczeniu i nie otrzymały (lub nie mogą pozyskać) hasła do logowania do systemu sprzedaży prosimy o skorzystanie z opcji „Zapomniałem hasła” znajdującej się na stronie logowania. System poprosi o podanie numeru PESEL oraz adresu e-mail użytego do rejestracji, jeśli wszystko będzie się zgadzać, automatycznie zostanie wysłana wiadomość z nowym hasłem.

Jeżeli jednak w ciągu 15 minut nie nadejdzie wiadomość lub system poinformuje, że dane się nie zgadzają prosimy o wysłanie takiej samej wiadomości, jak osoby, które nie podawały adresu e-mail na adres bilety@kspolonia.pl. Powodem tego typu sytuacji są najczęściej drobne pomyłki przy przepisywaniu odręcznie napisanych adresów z oświadczeń.

 

Osoby, które nie są zarejestrowane w bazie kibiców prosimy o osobiste zgłoszenie się do pokojów 112 lub 205 mieszczących się w siedzibie klubu (w godzinach od 10 do 15 w dni powszednie) lub do kas biletowych (w godzinach otwarcia podanych przed każdym meczem na naszej stronie) z dowodem tożsamości i w celu dokonania rejestracji (adres e-mail również jest wymagany).

 

Dane dostarczone poprzez Internet oraz dane składane w klubie osobiście przez kibiców będą uaktualniane raz dziennie, dlatego po ich przekazaniu, zakup biletów drogą elektroniczną będzie możliwy dopiero w następnym dniu roboczym.

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres bilety@kspolonia.pl

 

 

Polonia Warszawa S.A.

ul. Konwiktorska 6 lok. 102

00-206 Warszawa

NIP: 5252596006