Nie stój w kolejce do kas - kup bilet przez Internet i wydrukuj go w domu!

Przypominamy o możliwości zakupu biletów i karnetów przez Internet pod adresem bilety.kspolonia.pl. W razie jakichkolwiek problemów proszę o zapoznanie się z instrukcją (link do instrukcji) lub o kontakt na maila bilety@kspolonia.pl.

logo dotpay  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay


Pamiętajcie jednak, że takiego zakupu mogą dokonać jedynie osoby, które są zarejestrowane w naszej aktualnej bazie kibiców (aktualna baza jest tworzona od sezonu jesiennego 2015 r. (sierpnia 2015r.) - jeżeli nie byłeś u nas na meczu po tym terminie to konieczna jest rejestracja).

Rejestracja możliwa jest tylko osobiście w Klubie z dowodem tożsamości.
Można jej dokonywać w kasach biletowych przy zakupie biletów/karnetów lub w Biurze Klubu w godzinach 10:00-15:00 (w przypadku rejestracji w biurze nie ma możliwości zakupu biletu/karnetu). Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego oświadczenia, które można pobrać i przynieść do kasy już wypełnione, co przyspiesza proces rejestracji. (
link do pobrania oświadczenia)

 

 

Osoby, które rejestrowały się w aktualnej bazie kibiców, ale nie mają danych do logowania do internetowego systemu sprzedaży biletów, proszę o wysłanie na adres bilety@kspolonia.pl maila według poniższego szablonu:

Imię: ___________________

Nazwisko: ___________________

PESEL: ___________________

Adres e-mail: ___________________

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922) zawartych w oświadczeniu dla potrzeb tworzenia bazy danych kibiców/sympatyków Polonii Warszawa oraz na ich przetwarzanie przez Polonia Warszawa SA.. Zgodnie z Ustawą każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania. Zapisanie swoich danych w bazie kibiców/sympatyków Polonii Warszawa jest niezbędne w celu zakupu biletu/karnetu.

 

Wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody (niepotrzebne skreślić: brak skreślenia oznacza zgodę) na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922) zawartych w oświadczeniu w celach marketingowych przez Polonię Warszawa S.A. Tym samym wyrażam zgodę na otrzymywanie na konto poczty elektronicznej informacji związanych z Polonią Warszawa oraz pozostałych informacji marketingowych i sprzedażowych.

 

Kupując bilet przez Internet akceptuję REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SPÓŁKI POLONIA WARSZAWA S.A znajdujący się na stronie www.kspolonia.pl/pl/regulamin/

 

Uwaga:

Bardzo prosimy, aby przy zakupie karnetu przez internet zwrócić uwagę na to czy kupują Państwo bilet z opcją wejścia na Kamienną na mecz z Widzewem Łódź:

Przy zakupie biletu dla dziecka w wieku 12-18 lat prosimy wybrać rodzaj biletu "Dziecko 12-18 lat (10 zł) Internet". Przy wyborze dla takiej osoby biletu "Ulgowy 10"  system zasygnalizuje błąd ("Nieprawidłowy bilet/karnet!") i nie pozwoli na zakup biletu.

Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi, żeby kod kreskowy wydrukowany na bilecie był wyraźny (nierozmazany). Z biletem wydrukowanym w domu podchodzimy bezpośrednio do bramki i umieszczamy go w czytniku.

 

Dane firmy:
Polonia Warszawa S.A.
ul. Konwiktorska 6 lok. 102
NIP: 5252596006
REGON: 147440802