Drodzy kibice,

Polonia Warszawa S.A. w porozumieniu z polonijnymi środowiskami kibicowskimi informuje, że ceny biletów i karnetów obowiązujących w sezonie 2017/2018 przedstawiają się następująco:

 

BILETY:

Trybuna Główna

Trybuna Honorowa - 50 zł

 

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tej rundzie, poza meczem z Widzewem, Trybuna Kamienna będzie zamknięta. Na Trybunie Kamiennej, na meczach, podczas których będzie ona otwarta obowiązuje jedna cena biletów dla wszystkich - 10 zł.

 

KARNETY CEGIEŁKI:

Dzięki wyrażonej przez Was chęci pomocy dla klubu rozpoczynamy wspólną wielką odbudowę!

Karnet cegiełka na Trybunę Główną kosztuje 250 zł i upoważnia do wejścia na wszystkie mecze w sezonie 2017/2018!

Ze względów technicznych musimy jednak prosić, aby każda osoba, która chce wspomóc klub cegiełką już w momencie zakupu karnetu określiła, z której trybuny będzie kibicowała piłkarzom Polonii na meczach, gdy otwarta będzie Trybuna Kamienna (w tej rundzie będzie to tylko mecz z Widzewem).

Osoby, które zdecydują się zasiąść na Trybunie Kamiennej, gdy będzie otwarta otrzymają dwa karnety:

  1. Na Trybunę Główną (działa tylko, gdy otwarta jest jedynie Trybuna Główna)
  2. Na Trybunę Kamienną (działa tylko na meczach, gdy otwarta jest również Trybuna Kamienna)

 

Karnet na Trybunę Honorową na wszystkie mecze w sezonie 2017/2018 kosztuje 750 zł.

 

Należy jednak pamiętać, że zakupu biletu/karnetu mogą dokonać jedynie osoby, które są zarejestrowane w naszej aktualnej bazie kibiców (aktualna baza jest tworzona od sezonu jesiennego 2015 r. (sierpnia 2015r.) - jeżeli nie byłeś u nas na meczu po tym terminie to konieczna jest rejestracja).

Rejestracja możliwa jest tylko osobiście w Klubie z dowodem tożsamości.
Można jej dokonywać w kasach biletowych przy zakupie biletów/karnetów lub w Biurze Klubu w godzinach 10:00-15:00 (w przypadku rejestracji w biurze nie ma możliwości zakupu biletu/karnetu). Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego oświadczenia, które można pobrać i przynieść do kasy już wypełnione, co przyspiesza proces rejestracji.

(link do pobrania oświadczenia)